Zamanında Teslimat

Tüm projelerimizi size taahhüt ettiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

15 Yllık Deneyim

Sektörde geçirdiğimiz 15 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet veriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Tüm işlerimizde kalite ve müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Keşif-Fiyatlandırma

Yerinde Keşif ve Fiyatlandırma.Ayrıca Teklif İçin Sitemizden Mesajınızı İlettiğiniz Taktirde Biz Sizi Arıyalım.

Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Hazır İnşaat Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm inşaat sektöründe 15 yıldır hizmet vermektedir.

 

Hazır İnşaat Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm İstanbul ilinde ve İstanbul dışında Türkiye ‘nin çeşitli noktalarında çok sayıda konut ve site , işyeri, turistik tesis, tatil köyü, tatil sitesi, havuz ve benzeri sosyal tesis projelerine imza atmış ve tamamlamıştır.

 

Yarım yüzyıla yaklaşan deneyimi ile Hazır YapıHazır Yapı Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm her tür sivil inşaatın imalatında gerek projelendirme, gerek imalat gerekse yasal şartlar ve mevzuata uygun uygulama deneyimi açısından konusunda bilgi birikiminin zirvesine ulaşmıştır.

 

Hazır İnşaat Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm yurdumuzda kentsel dönüşümün uygulamaya girmesi ile birlikte mevcut uygulamaların mülk sahiplerine gelecekte yaratacağı hem zaman hem maliyet açısından zorluk, kısıtlama ve engelleri işin en başında öngörmüştür.

Hazır İnşaat Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm bunların aşılabilmesi için bilgi birikimi, yasal mevzuata hakimiyeti ve deneyimi ile sizlere sunduğumuz çeşitli kentsel dönüşüm hizmet çözümlerini inşaat sektörde öncü olarak tasarlamış geliştirmiş ve sizler için uygulamaktadır.

 

Hazır İnşaat ve Kentsel Dönüşüm olarak tamamladığımız projeler ve referanslarımız, gelecekte altına imza atacağımız tüm projelerdeki taahhütlerimizin teminatıdır.

Yıllık Tecrübe

Kentsel

Mutlu Müşteri

SON PROJELERİMİZ

ÇALIŞMA EKİBİMİZ

MÜŞTERİ YORUMLARI

HABER VE DUYURULAR

Kentsel Dönüşüm Hizmetleri

Hazır İnşaat Mimarlık Kentsel Dönüşüm Hizmetleri

BİZ SİZİ ARAYALIM